Yaşam

Hadise depremde ‘ebeveyn kaybı’ yaşayanlar için söyleyecek

İSTANBUL (İGFA) –11 ilimizi etkileyen ve merkezi Kahramanmaraş olan büyük depremde ailelerini kaybeden çocuklarımızın durumu toplumumuzu en çok etkileyen konuların başında gelmektedir.

Kariyeri boyunca birçok uluslararası sosyal sorumluluk projesinde isteyerek yer alan Hadise, her dönemde yakaladığı başarılarla Türk pop müziğine yön veren grupta yer almıştır. Türk pop müziğinin en güçlü kadın temsilcilerinden biri olan, sahne performansı ve müziğiyle fark yaratan Hadise, 5 Mayıs gecesi Volkswagen Arena’da bu kez vereceği konserin tüm gelirini bağışlayacağını duyurdu. Türk Eğitim Derneği eğitime katkı sağlamak amacıyla

“Deprem Geleceğimizi Yok Etmesin” kampanyası ile sayıları maalesef binleri bulan, anne ve babasını kaybetmiş çocuklarımızın geleceğe yeniden umutla bakabilmeleri amaçlanıyor. Kampanya kapsamında çocuklarımız ortalama 8 yıl boyunca lise eğitimlerinin sonuna kadar manevi, akademik, sosyal ve maddi yönden desteklenecekler. Hadise, konserin tüm gelirini bu kampanyada kullanılmak üzere Türk Eğitim Derneği’ne bağışlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu