Haber

Kemal Kılıçdaroğlu ve Tuncer Akşener’in Ünlü Mutfak Fotoğrafının Hikayesi Ortaya Çıktı!

Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener’i evinde, Tuncer Akşener’i ise mutfakta ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu’nun hikayesi ortaya çıktı. HaberTürk’te gazetecilerin sorularını yanıtlayan Meraklı Akşener, o ünlü fotoğrafı anlattı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Meral Akşener’i evinde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, bu ziyaretinden Akşener’in eşi Tuncer Akşener’in mutfakta eşleri için çay doldururken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Kılıçdaroğlu, “Hayatı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi bu fotoğrafı afişinize koyun. Sevgili dindar genç kadınlar, aylarca ‘Kazandıklarınızı kaybedersiniz’ propagandasını yapanlar, üç beş oya bütün haklarınızı sattılar. Kemal Bey kazanımlara asla dokunmaz!” AK Partililerin açtığı “Biz eş gibi mutfaktan çıkmayan değil, arı gibi çalışan lider istiyoruz” pankartına da yanıt verdi.

Daha sonra Meral Akşener, Kılıçdaroğlu’nun paylaşımını alıntılayarak, “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Bey ve eşimi mutfakta görmekten gurur duyuyorum. Çünkü ‘kadın işi’ veya ‘erkek işi’ diye bir şey yoktur. ‘İnsan işi’ var, paylaşmak var, işbirliği var. 14 Mayıs’ta unutmaya çalışanlara hatırlatacağız…”

Gündem haline gelen bu fotoğrafın ardından HaberTürk’te gazetecilerin sorularını yanıtlayan DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, fotoğrafın hikâyesini anlattı.

Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tuncer Akşener’e yardım etmek için izin istediğini ve mutfağa girip gizlice kendi fotoğraflarını çektiğini söyledi.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

altinekin-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu