Haber

Kılıçdaroğlu: İktidara geldiğimizde tüm okullarda beslenme saati uygulanacak. Devlet Daima Evlatlarının Yanında Olacaktır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ülkemin bütün çocukları mutlu olmayı hak ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında il, ilçe, ilçe ve mahallelerde çocuklarımız için gece gündüz çalışan belediye başkanlarımız var. İktidara geldiğimizde tüm okullarda Beslenme Saati uygulanacaktır. Devlet her zaman çocuklarının yanında olacaktır” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın paylaştığı ‘Beslenme Saati’ videosunu alıntılayarak, bu uygulamanın iktidara geldiklerinde tüm okullarda uygulanacağını duyurdu. Kılıçdaroğlu’nun twitter mesajı şöyle:

“Ülkemin bütün çocukları mutlu olmayı hak ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında il, ilçe, ilçe ve mahallelerimizde çocuklarımız için gece gündüz demeden çalışan belediye başkanlarımız var. İktidara geldiğimizde tüm okullarda Beslenme Saati uygulanacak. Devlet her zaman çocuklarının yanında olacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu