Yaşam

Martı CEO’su Siyasetçi Gibi Miting Düzenledi, Sarı Taksilere Meydan Okudu: İşte Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler

İstanbul’da taksicilerle sürekli karşı karşıya gelen Martı platformu, düzenlediği festivalde taksicilere meydan okudu. Öktem’in bir siyasetçi olarak yaptığı konuşmalar sosyal medyada çok sayıda kişinin festivali eleştirmesine neden oldu.

Mobilite platformu Martı, 40 bin TAG kullanıcısına, 10 milyon kullanıcıya ulaşmanın sevinciyle bir festival düzenledi. Ceo Öktem festivalde kullandı “Kendilerine taksi lobisi diyenler burayı görmeli. Siz taksi lobisiyseniz, biz de çevreci ulaşım lobisiyiz!”Sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Martı CEO’su Sarı Taksicilere Siyasetçi Gibi Miting Yaptı

Martı, 40 bininci şoförünü ve 10 milyon Martı&TAG kullanıcısını TAG hizmetiyle bir müzik festivaliyle kutladı. dün Maslak-Parkorman’da düzenlenen ve Hadise, Arem Özgür-Arman Aydın, Kafalar, Kör NoktaMartı Şenliği’nde kullanıcılara hediyeler de dağıtıldı.

Martı CEO’su Oğuz Alper Öktem’in sanatçılar sahneye çıkmadan önce yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu. Öktem’in konuşması ve siyasetçinin tavırlarındaki benzerlik, festivali çok kişi beğendi. “Martı Rallisi”adını doğurdu.

İşte Öktem’in Martı Festivali’ndeki konuşmasına sosyal medyadan gelen tepkiler;

pendikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu