Haber

İYİ Parti’den ayrılan Ağıralioğlu’ndan Bayraktar’a ziyaret: Ayağınıza taş değmesin

Geçtiğimiz ay Millet İttifakı’na ve Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ağır eleştiriler getiren ÂLÂ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etmişti.

BAYRAKTAR KARDEŞLERE ZİYARET

Uzun süredir ortalıkta görünmeyen Ağıralioğlu, Baykar şirket yöneticileri Selçuk Bayraktar ve kardeşi Haluk Bayraktar ile insansız savaş uçağı Kızılelma’nın önünde çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

“Ayağına taş değmesin”

Kılıçdaroğlu ile aralarında girdikleri polemikle gündeme gelen Bayraktar kardeşleri ziyaret eden milletvekili, “Bu emekler beyhude! Türk Kubbesinden Mavi Vatana; 783 bin 562 km2’lik vatandan yüreğimize; bir dahi vurur, kalbimiz, desteğimiz ve dualarımız onunla. Ayaklarına taş değmesin. Var olsunlar…”

“YÜK OLDUM”

Ağıralioğlu, istifasının ardından yaptığı açıklamada, “İstifa mecburi hale geldi. Parti yetkililerine yük oldum. Kuralsız, ahlaksız, ilkesiz kazanmaktansa, doğruluktan kaybetmeyi seçtim. Partiyle siyasi ilişkimi sonlandırıyorum. GÜZEL Parti. Siyasete devam edeceğim. Diğer partilerden bana ne teklif geldi ne de teklif edildi. İstişare. Seçim sonuçlarından sonra yeni üsleri, yeni yolları daha sağlıklı düşüneceğiz.” dedi.

habergulyali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu