Haber

CHP’li adaylar Pazaryeri’nde kendilerini tanıttı

Sedat CEYLAN / BİLECİK (İGFA) –CHP Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, partisinin 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlerde belirlenecek 28. Dönem milletvekili adaylarını Pazaryeri İlçe Teşkilatında parti üyelerine tanıttı.

Başkan Polat, Pazaryeri İlçe Başkanlığı’nda partililere hitaben yaptığı konuşmada, seçimlerin Türkiye için tarihi bir seçim olduğunu belirterek, “Bu seçim vesilesiyle tüm siyasi partilerde olduğu gibi aday adaylarımızla yola çıktık. Partimizin adaylık sürecinde 8 değerli arkadaşımız partimizden adaydır “Genel merkezimiz 9 Nisan’da listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na sunacak ve 2 adayımız CHP Bilecik Milletvekili adayımız olarak açıklanacaktır. Bu süreçte aday adaylarımızla 9 Nisan’a kadar kurumlarımızı geziyor ve ziyaret ediyoruz” dedi.

CHP Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Pazaryeri İlçe Başkanı Metin Polat ve partililer esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Pazaryeri ilçesinde esnaf ve pazar esnafı Milletvekili Yaşar Tüzün’e yoğun ilgi gösterirken, esnafın sorunlarını ve taleplerini de dinledi.

Pazaryeri ilçesinde düzenlenen programa CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları Ali Şahinoğlu, Mehmet Fındık ve 28’inci Döngü CHP Bilecik Milletvekili adayları katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu